Hakkımızda

Tekstil sektörü’nün en deneyimli firmalarından biridir. Ev tekstili, ev aksesuarı. Ürünlerinin salon takımları, yatak örtüleri ile kendi ürettiği tekstil ürünlerini siz değerli müşterilerimize beğenisine sunmaktayız. Kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyen İpek Çeyiz, faaliyetlerinde ürün ve hizmetlerinin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir prensibi esas alır.

Şirket Vizyonu

Çalışanlarımız, isim hakkı mağazalarımız ve müşterilerimiz ile toplumumuzun ve çevremizin, doyum ve mutluluğunun tam olarak çakıştığı bir başarı anlayışını, başarının bir hedef değil keyifli bir yolculuk olduğu inancıyla güçlendirerek sürdüren, öncü kuruluştur.

COMPANY VISION

Is one of the most experienced companies in the textile sector. Home textiles and home accessories. Products, lounge suites, bedspreads and appreciation of self produced textile products we offer to our esteemed customers. Since the establishment of quality and customer satisfaction targets Silk Trousseau, activities, products and services to maximize the benefit of always aiming for consumers is based on a principle.

Employees, the name of our society and our environment with the right stores and customers, satisfaction and happiness coincide fully understanding a success, strengthening the belief that success continues a pleasant journey, not a destination, a leading enterprise. field of activity Home Textile, Handmade Lace, Macramé, and French fabrics, Import,